RTB reklama

Jsme specialisté na RTB reklamu

Zaujměte své zákazníky v tu pravou chvíli! Díky RTB (real time bidding) si můžete být jistí, že vaši reklamu vždy uvidí jako první.

S RTB nákup reklamy probíhá v reálném čase. Vaše propagace se proto vždy objeví tam, kde je to pro vás zrovna nejvýhodnější – v dynamických produktových reklamách, klasickém remarketingu i v private dealu. Nebo můžete na  nové zákazníky cílit prostřednictvím behaviorálních dat a mnoha druhů pokročilých technologii včetně využití AI. Zní to složitě? Proto jsme tu my! Spolupracujeme s nejvetšími RTB platformami jako jsou Criteo, Adform, Google Display & Video 360, RTB House, Teads a mnoha dalšími. Dokážeme pro vás vybrat nejlepší řešení!

Jsme významný partner všech hlavních světových RTB platforem, známe je do detailu a rádi pro vás vybereme tu nejvhodnější technologii nebo jejich kombinaci. Zasloužíte si individuální řešení i přístup a ten také dostanete

Zajistíme pro vás kompletní RTB kampaň

RTB reklamy jsou skvělý nástroj pro zvýšení tržeb a přilákání nových zákazníků na webové stránky nebo  do eshopu. Kromě toho umí i zvýšit úspěšnost remarketingu či retenčních kampaní. V dnešní době  se tedy jedná o nástroje, které pokrývají celý nákupní proces a dokáží se tak začlenit mezi ostatní reklamní kampaně které už  aktivně provozujete například v PPC systémech.

1. Zjistíme, co vaše firma potřebujeme

Sejdeme se a nalijeme si společně čistého vína. Posvítíme si na vaši konkurenci i na vás samotné – podíváme se, jaké máte skladové zásoby a plány na rozšíření sortimentu. Jen tak totiž zjistíme, jestli jsou pro vaši firmu RTB reklamy to pravé.

2. Všechno připravíme a spustíme

Navrhneme konkrétní strategii, která povede k dosažení vytyčených cílů.  Poté to celé nastavíme a správně rozchodíme. Jako správná specializovaná agentura – tedy do posledního detailu.

3. Ohlídáme průběžné výsledky

Startem kampaně to pro nás nekončí. Výkon vašich reklam budeme průběžně sledovat a konzultovat je s vámi. V případě potřeby okamžitě zasáhneme – změníme rozpočet, cílení nebo celou strategii.

4. Výkon svých reklam máte neustále pod kontrolou

Nepřehlednými daty a zbytečnými čísly vás zatěžovat nebudeme. Místo toho pro vás připravíme reporting na míru – tak, abyste vždy věděli, jak si vaše reklamy na internetu vedou.

„V současnou chvíli jsme v rámci RTB reklamy na českém trhu unikátní agentura, máme mnohaleté zkušenosti s nejširším spektrem RTB platforem a dokážeme navrhnout pro klienta to nejvhodnější řešení vzhledem k jeho cílů a rozpočtu. To nás v agentuře velmi těší a chceme se v tom i nadále posouvat.“

Tereza Jirasová

Head of Production & RTB Manager

Zajímají nás výsledky, stejně jako vás

„Výkonnostní online marketing je pro nás významným zdrojem tržeb. Chtěli jsme si otestovat možnosti platformy Criteo a jsme rádi, že jsme si k tomu vybrali spolehlivou agenturu ROI digital. Díky proaktivní managerce Tereze Jirasové vše funguje naprosto bez problémů a nám se daří plnit naše interní cíle.“

www.superzoo.cz

Michal Vaníček, Marketing Manager

„Na poli bannerové reklamy jsme dosud měli jen negativní zkušenosti. Přesto jsme se po dobré zkušenosti s reklamou na Facebooku domluvili s ROI Digital na otestování reklamního systému Criteo a výsledky se tentokrát dostavily. Dokonce bylo možné reklamu provozovat na základě výkonnostního modelu. Criteo se tak stalo další součástí našich reklamních aktivit a už již ho spěšně provozujeme několik let.“

www.chaty-chalupy-dds.cz

Ondřej Pastrňák, majitel portálu

Oslovte zákazníky v reálném čase!

Napište nám. Společně vymyslíme, jak RTB reklamy pro rozvoj vašeho projektu využít co nejlépe.