Criteo - pro inzerenty

Používáte už platformu Criteo?

Výborně! Pomůžeme vám z ní vytěžit maximum! 

Jsme největší certifikovaný partner na českém trhu.

V čem vám rádi pomůžeme?

Je výborné, že už Criteo používáte! Umíte vytěžit všechny jeho funkce a znáte všechna dostupná nastavení? Od toho tu jsme my! Nezávazně a velice rádi pomůžeme. Úvodní analýza a tipy pro vylepšení jsou ZDARMA. 

FULL FUNNEL MARKETING

Pomocí robusní inzertní platformy Criteo dokážeme zasáhnout uživatele internetu ve všech fázích nákupního procesu. Poradíme s nastavením této strategie, případně navrhneme kroky,  jak se k tomuto komplexnímu nastavení postupně propracovat.

DYNAMICKÝ REMARKETING

Interaktivní dynamické reklamy s velice dobrým konverzním poměrem a vysokou návratnostní investice. Díky strojovému učení dokáže CRITEO doručit až 5x lepší výsledky než běžný remarketing. Podíváme se, jestli využíváte potenciál na 100% a máte optimální podíl vyhraných zobrazení, správnou bidovací strategii a vhodné kreativy.

AKVIZIČNÍ KAMPANĚ  ZAMĚŘENÉ NA KONVERZE

Že se nedají provozovat akviziční bannerové kampaně na konverze? Ale kdeže, s Criteo platformou je to hračka. Inteligentní systém pracuje s interními behaviorálními daty a reklamu zacílí tak, aby splnila požadavky na návratnost investice. U  analýzy akvizičních kampaní se zaměříme na správné zobrazení, vyloučení nekvalitní návštěvnosti, vhodnost kreativ a optimalizační strategie.

AKVIZIČNÍ KAMPANĚ ZAMĚŘENÉ NA NÁVŠTĚVNOST

Potřebujete dostat na e-shop nové návštěvníky? Díky této optimalizační strategii získáte vysokou návštěvnost za bezkonkurečních podmínek. A nebojte, i tyto návštěvníky přetavíme v objednávky. U  analýzy akvizičních kampaní se zaměříme na správné zobrazení, vyloučení nekvalitní návštěvnosti, vhodnost kreativ a optimalizační strategie.

Kreativa - bannery & multimedia & feed

Zde se dost často láme chleba. Správné vylazení zobrazovaných bannerů je klíč k dlouhodobému úspěchu. Využíváte formáty jako showcase, kupóny nebo video? Dalším silným a často opomíjeným elementem je práce s feedem. Zobrazují se vám správné položky? Nedává smysl feed rozdělit na kategorie?

Jsme hlavní certifikovaná agentura v ČR

S platformou Criteo spolupracujeme již několik let a řadíme se mezi nejvetší spolupracující agentury v ČR. V minulém roce jsme Criteo prezentovali na veletrhu Reshoper jako jejich hlavní partner. Mezi naše hlavní přednosti patří proaktivita, rychlé a věcné řešení problému, detailní znalost všech funkcí a nastavení, nezávislá expertíza, vlastní API napojení.

Jak spolupráce probíhá

Analýza zdarma

Zdarma provedeme analýzu Criteo účtu. Podíváme se jestli vidíme poteciál a přínos naší spolupráce. 

Implementace změn

Provedeme úpravy dle analýzy a vzájemné dohody. Vše potřebné zapracujeme, sledujeme jak se změny adaptují v jednotlivých kampaních.

Optimalizujeme, plníme cíle

V případě úspěšné analýzy a implementace změn se můžeme domluvit na kontinuální spolupráci.

ANALÝZA CRITEO INZERCE ZDARMA.

Už vás dělí jen krok od chytré a perfektně zacílené RTB reklamy. Společně zjistíme, zda je Criteo to pravé i pro vás.

Co už jistě znáte & FAQ

Poslechněte si podcasty o platformě Criteo!

Proč využít na správu kampaně agenturu?

S platformou už pracujeme dlouhé roky denně máme k dispozici specialisty z Criteo podpory a společně dosahujeme výborných výsledků. Vy se nemusíte o nic starat, jen si hlídat ekonomickou rentabilitu - podklady od nás budete mít vždy kompletní a online. Navíc nabízíme úvodní analýzu ZDARMA.

Kolik zaplatím za správu a kolik za reklamní náklady

Za úvodní analýzu a implementaci změn nic neplatíte. Až když se domluvíme na kontinuální spolupráci a návrh nás schválíte. Naší základní myšlenkou je, že bychom se vám měli vyplatit z úšetřených/navýšených obratů.

Jak dlouho je potřeba na vyzkoušení? 

Nemusíte se bát! Když pro vás nebude naše služba vhodná, řekneme vám to hned na začátku. Na vyzkoušení  doporučujeme 1-2 měsíce, které můžeme nabídnout ZDARMA. Vždy jednáme fér