Video a TV spoty

Oslovte své zákazníky videem

Budoucnost patří videu. A na internetu především. Právě video totiž prodává nejlépe. Dokazují to i světové průzkumy, podle kterých sledování videa  během několika málo let naprosto ovládne uživatelské chování převážné většiny uživatelů internetu.

Nenechte si tenhle videovlak ujet. Vyrábíme kvalitní videa a spoty, které zaručeně osloví vaše stávající i nové zákazníky. Za rozumnou cenu a se silným motivem. Protože příběhy prodávají.

Máme kontakty

Na tvorbě videa spolupracujeme se špičkovými tvůrci.

Video umíme od A do Z

Zajistíme pro vás kompletní produkci na klíč.

Slibujeme výsledky

Video dodáme v prvotřídní kvalitě a ve stanoveném termínu.

K videu přistupujeme jako profíci

Natočíme pro vás kvalitní video na klíč – tak aby oslovilo přesně ty zákazníky, které potřebujete. A budete-li chtít, postaráme se také o jeho propagaci a následný reporting.

Připravíme vám nabídku na míru

Navrhneme strategii a kreativní koncept videa. Vymyslíme, kde a s kým by se mělo natáčet a jak by vaše video mělo být dlouhé – tak, aby výsledek oslovil právě tu cílovou skupinu, kterou potřebujete. Kompletní tvorbu videa pro vás předem transparentně naceníme.

Všechno sami zajistíme

Video v požadované kvalitě vám dodáme na klíč. V dohodnutém termínu a za předem stanovenou cenu.

Postaráme se o propagaci

Zařídíme, aby vaše video bylo vidět. Na internetu nebo třeba i v televizi. Zjistíme, které kanály jsou pro vás nejvhodnější, a doporučíme vám ten nejlepší.

Zjistíme, jaký má vaše video úspěch

Odevzdáním videa pro nás práce nekončí. Protože vaše výsledky jsou i naše vizitka. Po skončení kampaně proto společně s vámi vyhodnotíme, jak se vašemu videospotu dařilo a zda propagace splnila původní účel.

„Najdeme vám zákazníky na celém internetu. Buď když vyhledávají služby, které poskytuje firma, jako je ta vaše, nebo třeba chytrým remarketingem, videem nebo interaktivním bannerem. To vše s ohledem na návratnost investic.“

Tereza Jirasová, Project Manager

Vytváříme videa, která skutečně fungují

Série TV spotů pro Robzone.cz

Produktová videa pro Robzone.cz

Reklamní spoty pro RCobchod.cz

DDStour.cz

„Rozhodli jsme se naše internetové kampaně rozšířit o videospoty a musím říct, že čísla mne přesvědčila o správnosti využití tohoto novějšího formátu propagace. Nyní jsou spoty součástí naší celoroční propagace. Spolupráce s tvůrci byla rychlá, příjemná a věcná.“

Ondřej Pastrňák, majitel portálu

www.chaty-chalupy-dds.cz

Nezaostávejte za konkurencí. Zaujměte videem

Ozvěte se. Vytvoříme pro vás video nebo sérii spotů, které osloví ty pravé zákazníky v tu pravou chvíli. Kvalitně a za rozumnou cenu.