Heureka bannerová reklama

Heureka bannerová reklama

Buďte svým zákazníkům blíž

Bannerová reklama a nové super účinné formáty, o kterých nejspíš ještě ani nevíte!

Přemýšlíte o reklamě na nákupním rádci Heureka.cz? Pak asi zvažuje obvyklé formáty jako PPC režim pro přednostní řazení internetových obchodů. Proč se ovšem spokojit s tím nejzákladnějším, když si můžete vybrat mnohem efektivnější nástroje?

Heureka je největší nákupní portál v České republice a na Slovensku. Stejně tak můžete spustit online kampaň i v Maďarsku a Rumunsku.

Bannerová reklama na Heurece

Udeřte přímo do srdce Vašeho byznysu! Jak na to? Díky Vaší produktové kategorii na Heurece. Neexistuje více zacílená reklama!

Akviziční kampaně s Heureka daty

Chcete zacílit chytře a efektivně? Kdo by taky ne! Vaší „tajnou zbraní“ je právě přesné akviziční cílení za využití nákupních signálů z Heureky v otevřených reklamních sítích.

Datové přehledy, videorádce, TV reklama, product Ads

Co čekat, pokud zvolíte tuto možnost? Spousta kreativních formátů na Heurece nebo v jiných médiích, vendor spot nebo podrobné datové přehledy o prodejnosti právě ve Vaší kategorii.

Jakých výsledků se dá dosáhnout?

E-shop s elektrem

  • Každý měsíc více jak 3 000 nových návštěvníků na eshopu
  • 15% tržeb navíc
  • Podíl reklamních nákladů na vytvořeném obratu stejný jako u PPC reklamy

E-shop s hračkami

  • o 90% lepší konverzní poměr než skrze přímý nákup bannerové reklamy na Seznamu

  • Cena prokliku už od 7 Kč

  • Akviziční návštěvnost s průměrnou dobou na webu delší než 4 minuty

E-shop s vysavači

  • Akviziční kampaně pro 4 trhy - CZ, SK, HU, RO

  • Celoroční bannerové kampaně s vysokým konverzním poměrem až 5%

Jak spolupráce probíhá

Cenová nabídka

Připravíme Vám cenovou nabídku podle Vašich požadavků přímo na míru. Rádi Vám poradíme a navrhneme optimální možnosti propagace.

Spuštění kampaní

Společně zkompletujeme podklady a určíme si cíle propagace. Pak už se pomalu začínáme těšit na první plody naší vzájemné spolupráce!

Optimalizujeme, plníme cíle

Po spuštění kampaní je samozřejmě průběžně optimalizujeme a reportujeme Vám dosažené výsledky.

Co třeba nákupního rádce?

Kromě běžných formátů se najdou i velice kreativní s vysokou přidanou hodnotu pro uživatele!

Jsme certifikovaná agentura

Často kladené dotazy

Pro koho je pokročilejší reklama na Heurece vhodná?

Musíte mít e-shop a nabízet na Heurece svoje produkty, zároveň už by jste měli mít v rámci svého segmentu slušnou pozici nebo jste na začátku a máte chuť se rychle vyšvihnout mezi špičku ve svém oboru!

Proč využít na správu kampaně agenturu?

Nakupujeme na Heurece reklamu pro všechny naše klienty, tím pádem se dostaneme na velice výhodné podmínky. Se všemi formáty  máme reálnou zkušenost a najdeme tak pro Vás funkční řešení s garancí nezavislého subjektu.

Proč by mě to mělo vůbec zajímat?

Jako majitel e-shopu nebo jeho marketingový manažer sám vidíte jaký má Heureka přínos pro Váš byznys. Rozšíření těchto aktivit je pro vás přirozená volba a my vás nasměřujeme na správné formáty dřív než řeknete borůvkový koláč!

Kolik stojí taková reklama?

Reklamní kampaně v těchto nadstavbových formách propagace než jsou běžné kampaně na proklik záleží na velikosti kategorie a vašich ambicích. Zajímavá měsíční kampaň lze realizovat od 30 000 Kč

Kolik zaplatím za agenturu a kolik za reklamní náklady?

Vždy je naším hlavním cílem aby se Vám reklama vyplatila. Naše odměna se pohybuje podle velikosti kampaní od 5 do 10% z proinzerované částky. Což hravě vynahradíme slevou, kterou Vám zajistíme z ceníkových cen reklamy.

Jak dlouho je potřeba na vyzkoušení? Neuvážete mě dlouho smlouvou?

Náš cíl jsou dlouhodobé kampaně které jsou úspěšné a nedáte na ně dopustit, ale chápeme, že si to chcete vyzkoušet nějakou testovací kampaní. Agentur můžete mít kolik chcete na ostatní služby, my po vás nejdeme jako slepice po flusu. Chceme pro Vás dělat dobře klidně jen tuto konkrétní službu!

Dejte o sobě na

internetu vědět

Ozvěte se nám. Společně zjistíme, zda je nákupní rádce Heureka.cz to pravé i pro vás.