Pomáháme vám zvýšit zisk na internetu

Zázraky na počkání ale neslibujeme.

Věříme v poctivou práci a hmatatelné výsledky.

Pomáháme vám zvýšit zisk na internetu

Zázraky na počkání ale neslibujeme.

Věříme v poctivou práci a hmatatelné výsledky.

Hrajeme s odkrytými kartami

Bez kliček a faulů. Klíčem k úspěchu je totiž vzájemná důvěra. V byznysu i na internetu.

Jsme transparentní

Neděláme pro konkurenci

Zajímá nás oboustranná spokojenost

Trh se vyvíjí. A my s ním

Protože za dlouhodobými výsledky není magie, ale zkušenosti a konkrétní know-how.

Všichni naši konzultanti mají osobní certifikace Google Adwords.
bsolvovali jsme manažerský program Google Elevator.
Všichni naši konzultanti mají osobní certifikace Analytics Individual Qualification.

U nás vždy víte, s kým jednáte

Nejsme agentura plná manažerů, proto s vámi vždy budeme všechno řešit přímo. Otevřeně a bez prostředníků. Věříme si lidsky, uznáváme se odborně. A stejný vztah chceme mít i s vámi.

Libor Slavík

Digitální strategie & ředitel společnosti

Libor, to je motor našeho týmu. V on-line marketingu pracuje déle jak 13 let, prošel například největší internetovou agenturou H1.cz. Nejvíc ho baví zvyšovat zisky klientů a posouvat jejich byznys dál. Libor je držitelem všech Google Ads certifikátů, Google Elevator programu a Criteo certifikace. Ve volném čase se věnuje svojí rodině a fotbalu, který rád organizuje.

Bc. Aleš Mach

Digitální analytik

Aleš je webový analytik a implementátor tělem i duší. V reklamních kampaních rád vidí dobré výsledky, které pak pro vás vizualizuje do sofistikovaných reportů a přehledů. Když se zrovna „nehrabe“ v Google Analytics, Google Data Studiu nebo v Google Tag Manageru, rád se projede na kole po horách nebo si zaběhne nějaký maraton.

Ing. Tereza Jirasová

Vedoucí produkčního týmu & RTB manažer

Terka úspěšně řídí produkční tým a je tak mostem přes řeku digitálního marketingu. Ráda na sobě pracuje a chce dosahovat výsledků pod které se může podepsat. Kromě marketingu jí baví četba knížek všech žánrů a péče o svojí milovanou rodinu.

Jan Falař

Projektový manažer

Jan Vás bude provázet celou naší spoluprací, připraví cenovou nabídku, vysvětlí "pravidla moštárny" a dohledne nad bezchybnou realizací z naší strany. Je to Váš člověk na naší straně. Ve volném čase se rád věnuje svojí rodině a jako trenér také hokejbalové reprezentaci České republiky U16.

Jan Kočí

Senior marketingový specialista

Honza a počítač, to jsou dvě věci, které k sobě neodmyslitelně patří. Nejvíc ho baví interaktivní kampaně s kreativním obsahem: jak v životě, tak ve hře. Asi vás proto nepřekvapí, že je Honza vášnivým hráčem počítačových her, a do našeho týmu tak skvěle zapadá.

Bc. Michal Kmeť

Marketingový specialista

Michal je sportovec tělem i duší s jasným tahem na branku. Jako ve sportu i v marketingu nerad prohrává a žene se za vidinou vítezství. Svědomitě hledá cesty,  jak zajistit klientům ty nejlepší výsledky a zároveň si v mobilu kontrolovat ty sportovní.

 Ing. Martina Hochmalová

Kreativní & Marketingový specialista

Martina v marketingu není žádným nováčkem a prošla už i pražským agenturním prostředím. Kromě marketingu ji baví a naplňuje výtvarné umění, kterému se aktivně věnuje jako lektorka pro veřejnost. Je tedy zřejmé, že se jedná o tu kreativnější část naší kanceláře.

Kateřina Srnková

Marketingový specialista

Káťa k nám přišla ze Seznamu kde se starala o bannerové kampaně, je to svědomité děvče se smyslem pro humor a dobře odvedenou práci. Ve volném čase ráda chytá ryby a píše netradiční básničky na vše co jí zrovna napadne.

Petra Janů

Marketingový specialista

Petra je dobrou duší naší kanceláře. Nejčastěji, i když virtuálně, ji potkáváte i vy. Pracuje s obsahem který tvoří pro e-mailingové rozesílky našich klientů nebo na sociální sítě. Když má chvilku, ráda vaří, ale ze všeho nejraději cestuje po horách se svojí rodinu.

Petra Slavíková

Finanční specialista & asistentka

Petra hlídá dobré obchodní vztahy s našimi partnery a klienty, protože pořádek dělá přátele, také ráda vymýšlí firemní benefity pro svoje kolegy aby se jim u nás dobře a s chutí pracovalo. Má vášeň pro dobré jídlo a zvelebovaní vlastního bydlení.

Jsme pro vás ti praví?

Můžeme komunikovat přímo s vámi jako s majitelem

Je internet váš hlavní prodejní kanál

Pod rukama už nám prošly desítky klientů. Dnes proto dobře víme, s kým si sedneme nejvíc.

Jste náš ideální klient, pokud:

Máte dostatečnou marži na zboží

Čestné slovo je pro vás víc než smlouva od právníka

Jste to vy? Ozvěte se.

Společně vymyslíme, jak zvýšit váš zisk na internetu.