Pomáháme vám zvýšit zisk na internetu

Zázraky na počkání ale neslibujeme.

Věříme v poctivou práci a hmatatelné výsledky.

Hrajeme s odkrytými kartami

Bez kliček a faulů. Klíčem k úspěchu je totiž vzájemná důvěra. V byznysu i na internetu.

Jsme transparentní

Mluvíme na rovinu

Neděláme pro konkurenci

Zaručujeme výsledky

Nepracujeme pro „šmejdy“

Zajímá nás oboustranná spokojenost

Trh se vyvíjí. A my s ním

Protože za dlouhodobými výsledky není magie, ale zkušenosti a konkrétní know-how.

Všichni naši konzultanti mají osobní certifikace Google Adwords.
bsolvovali jsme manažerský program Google Elevator.
Všichni naši konzultanti mají osobní certifikace Analytics Individual Qualification.

Jsme hrdý Google Premier Partner.

Této úrovně dosáhlo jen 46 z 220 agentur, které jsou v tomto oboru v ČR certifikované. Jako jedna z pouhých 15 agentur v ČR také máme všechny Google specializace: pro vyhledávaní, Youtube, Nákupy, obsahovou síť a mobilní inzerci.

Vašemu byznysu chceme dát maximum. Proto sledujeme trendy a neustále se vzděláváme. I v roce 2021.

Absolvovali jsme manažerský program Google Elevator.
Absolvovali jsme celoroční odborný vzdělávací program Google Ads Guru.

U nás vždy víte, s kým jednáte

Nejsme agentura plná manažerů, proto s vámi vždy budeme všechno řešit přímo. Otevřeně a bez prostředníků. Věříme si lidsky, uznáváme se odborně. A stejný vztah chceme mít i s vámi.

Libor Slavík

Digitální strategie & ředitel společnosti

Libor, to je motor našeho týmu. V on-line marketingu pracuje déle jak 13 let, prošel například největší internetovou agenturou H1.cz. Nejvíc ho baví zvyšovat zisky klientů a posouvat jejich byznys dál. Libor je držitelem všech Google Ads certifikátů, Google Elevator programu a Criteo certifikace. Ve volném čase se věnuje svojí rodině a fotbalu, který rád organizuje.

Bc. Aleš Mach

Digitální analytik

Aleš je webový analytik a implementátor tělem i duší. V reklamních kampaních rád vidí dobré výsledky, které pak pro vás vizualizuje do sofistikovaných reportů a přehledů. Když se zrovna „nehrabe“ v Google Analytics, Google Data Studiu nebo v Google Tag Manageru, rád se projede na kole po horách nebo si zaběhne nějaký maraton.

Ing. Tereza Jirasová

Vedoucí produkčního týmu & RTB manažer

Terka úspěšně řídí produkční tým a je tak mostem přes řeku digitálního marketingu. Ráda na sobě pracuje a chce dosahovat výsledků pod které se může podepsat. Kromě marketingu jí baví četba knížek všech žánrů a péče o svojí milovanou rodinu.

Jan Falař

Projektový manažer

Jan Vás bude provázet celou naší spoluprací, připraví cenovou nabídku, vysvětlí "pravidla moštárny" a dohledne nad bezchybnou realizací z naší strany. Je to Váš člověk na naší straně. Ve volném čase se rád věnuje svojí rodině a jako trenér také hokejbalové reprezentaci České republiky U16.

Jan Kočí

Senior marketingový specialista

Honza a počítač, to jsou dvě věci, které k sobě neodmyslitelně patří. Nejvíc ho baví interaktivní kampaně s kreativním obsahem: jak v životě, tak ve hře. Asi vás proto nepřekvapí, že je Honza vášnivým hráčem počítačových her, a do našeho týmu tak skvěle zapadá.

Bc. Michal Kmeť

Marketingový specialista

Michal to je sporťák tělem i duší s jasným tahem na branku, stejně jako ve sportu i v marketingu nerad prohrává a žene se za vidinou vítezství ikdyž virtuálního. Svědomitě hledá cesty jak zajistit pro klienty ty nejlepší výsledky a v mobilu si kontroluje ty sportovní.

 Ing. Martina Hochmalová

Kreativní & Marketingový specialista

Martina v marketingu není žádným nováčkem a prošla už i pražským agenturním prostředím. Kromě marketingu ji baví a naplňuje výtvarné umění, kterému se aktivně věnuje jako lektorka pro veřejnost. Je tedy zřejmé, že se jedná o tu kreativnější část naší kanceláře.

Kateřina Srnková

Marketingový specialista

Káťa k nám přišla ze Seznamu kde se starala o bannerové kampaně, je to svědomité děvče se smyslem pro humor a dobře odvedenou práci. Ve volném čase ráda chytá ryby a píše netradiční básničky na vše co jí zrovna napadne.

Petra Janů

Marketingový specialista

Petra je dobrou duší naší kanceláře. Nejčastěji, i když virtuálně, ji potkáváte i vy. Pracuje s obsahem který tvoří pro e-mailingové rozesílky našich klientů nebo na sociální sítě. Když má chvilku, ráda vaří, ale ze všeho nejraději cestuje po horách se svojí rodinu.

Petra Slavíková

Finanční specialista & asistentka

Petra hlídá dobré obchodní vztahy s našimi partnery a klienty, protože pořádek dělá přátele, také ráda vymýšlí firemní benefity pro svoje kolegy aby se jim u nás dobře a s chutí pracovalo. Má vášeň pro dobré jídlo a zvelebovaní vlastního bydlení.

Jsme pro vás ti praví?

Můžeme komunikovat přímo s vámi jako s majitelem

Je internet váš hlavní prodejní kanál

Pod rukama už nám prošly desítky klientů. Dnes proto dobře víme, s kým si sedneme nejvíc.

Jste náš ideální klient, pokud:

Máte dostatečnou marži na zboží

Čestné slovo je pro vás víc než smlouva od právníka

Jste to vy? Ozvěte se.

Společně vymyslíme, jak zvýšit váš zisk na internetu.