Práce

Jsme online digitální agentura s moderním, dynamickým rozvojem a do našeho přátelského týmu v Novém Strašecí hledáme čas od času nové kolegy

Aktuálně nemáme vypsanou žádnou volnou pozici

Kde nás najdete

kanceláře

Havlíčkova 1155

270 01 Nové Strašecí

Tatranská 860/7

460 01 Liberec

ROI Digital, s.r.o.

sídlo

Mšecké Žehrovice 902

270 64  Mšecké Žehrovice

IČ: 05866910

DIČ: CZ05866910

Dřívější nabídky

Hledáme další posilu - Criteo Ads Specialist

A o co přesně, že se jedná?

Specialista reklamního systému Criteo Senior/Junior - Nové Strašecí Hvězdný strážce Critea

Jsme online digitální agentura s moderním, dynamickým rozvojem a do našeho přátelského týmu v Novém Strašecí hledáme nového Criteo specialistu.

Na trhu působíme více než 10 let a jsme pyšní na naši klientelu středních a větších e-shopů a firem. Hledáme buď zkušeného markeťáka s prokazatelnou praxí nebo člověka, který má velkou chuť se v dané problematice rychle zdokonalit. Že Criteo vůbec neznáš? Pak se podívej na tuhle stránku: https://www.roimedia.cz/criteo-reklama nebo si poslechni podcast.

Náplň práce:

  • Vytváření a vedení online kampaní v reklamním systému Criteo
  • Tvorba pravidelných měsíčních reportů
  • Analýza výsledků kampaní, hodnocení kampaní, vytváření reklamní strategie
  • Nasazování nástrojů měření na web
  • Implementace nových nástrojů a technologii
  • Komunikace s klientem za cílem dosažení co nejlepších výsledků

Požadujeme:

  • Min.SŠ s maturitou
  • Plný úvazek na smlouvu
  • Výbornou znalost ČJ, mluvený i psaný projev
  • Spolehlivost, zodpovědnost, cílevědomost
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Výhodou je zkušenost a orientace v online marketingu, není to však podminkou

Nabízíme:

  • Práce v přátelském prostředí a menším kolektivu
  • Spolupráce s klienty z různorodých oborů
  • Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Flexibilní pracovní doba
  • Máme rádi Apple zařízení a cloudové nástroje
  • Snídaně, obědy, káva, a pití zdarma

S námi se nudit nebudeš, jsme dobrá parta!