ŘEŠENÍ DLE SEGMENTU

ESHOPY

Náš denní chleba, vaše magické zaklínadlo je ROI, ROAS, návratnost, výkon, růst a udržení nákladů na uzdě. Umíme pomoci s konkrétním zdrojem návštěvnosti, najít nové příležitosti skrze RTB případně zefektivnit současnou propagaci na maximum. Ozvěte se, bude to pro nás ta správná výzva! Naše zkušenosti a know-how vám umožní dosáhnout nových výšin a překonat konkurenci. Společně vytvoříme strategii, která přinese měřitelné výsledky.

VÍCE POPTÁVEK PRO FIRMY

Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, kde potřebujete nové poptávky, věřte, že i pro vás máme inovativní řešení jak za co nejlepší rozpočet získat co nejvíce kvalitních poptávek. Už jsme takto nakopli řadu byznysů. Bude ten váš ten další v řadě? Naše techniky a nástroje jsou navrženy tak, aby maximalizovali váš potenciál a přineslI vám stabilní růst. Připravíme vám kampaň, která osloví vaše cílové publikum efektivně a s maximálním dopadem.

OMEZENÉ KATEGORIE A SORTIMENT

Je na vás Google nebo Facebook zlý? Nechce vám dovolit inzerovat vaší kategorii zboží? I zde pro vás najdeme řešení. Pracujeme se systémy, kde na nikoho nekoukají skrze prsty. Řekněte nám o vás více a připravíme vám nabídku na míru. Spolupracujeme s alternativními platformami, které respektují vaše specifické potřeby a umožní vám oslovit zákazníky bez zbytečných překážek. Vaše úspěchy jsou pro nás prioritou.

HR MARKETING

Nemůžete najít svého vysněného kandidáta? Rádi pomůžeme a zapojíme reklamní systémy s přesným cílením na lokalitu a sociodemografické údaje, jako bonus přidáme projekťáka s 12letou zkušeností v HR na úrovni top managementu. Naše strategie vám umožní oslovit talentované profesionály, kteří budou přesně odpovídat vašim požadavkům. Usnadníme vám celý proces náboru a zajistíme, že získáte ty nejlepší lidi na trhu.

ONLINE MARKETING

Kompletní řešení

Rádi se staráme o kompletní marketing - tvoříme reporty a analýzy, napojujeme automatizace a držíme dohled nad všemi online kanály, aby společně ladily a přinášely co nejlepší užitek. Naše zkušenosti a odborné znalosti nám umožňují optimalizovat každý aspekt vaší online přítomnosti, ať už jde o SEO, PPC kampaně nebo obsahový marketing. Věříme, že komplexní přístup je klíčem k úspěchu a naši klienti to potvrzují.

Konkrétní systém pro zvýšení prodejů/poptávek

Že si děláte něco sami nebo s jinou agenturou? To nám nevadí, rádi se o vás postaráme i v rámci jedné konkrétní vertikály, to je za nás taky zcela v pořádku. Využíjme nové synergie a zvyšme společně výkon! Naše specializované týmy jsou připraveny zasáhnout tam, kde je to nejvíce potřeba, a přinést vám měřitelné výsledky. Společně můžeme identifikovat nové příležitosti a vytvořit strategie, které budou rezonovat s vaším cílovým publikem.

RTB reklama

V rámci RTB jsme jedna z největších agentur v ČR, používáme všechny hlavní světové platformy jako Criteo, RTB House, Adform, DV360, Teads, Eskimi a známe je do detailu. Jako jedni z mála umíme doporučit tu nejlepší platformu právě pro vás nebo jejich případné kombinace. Přesvědčte se sami o naší přidané hodnotě. Naše schopnost optimalizovat RTB kampaně znamená, že můžete dosáhnout lepší návratnosti investic a efektivněji oslovit své zákazníky.

Retence

Často podceňovaná klíčová disciplína mnoha oborů a odvětví. Cílíte správně na vracejícího se zákazníky, máte napojené automatizace a dáváte data o potřebách vašich zákazníků do jednotlivých reklamních systémů? My vám pomůžeme vytvořit strategie, které zvýší loajalitu vašich zákazníků a maximalizují jejich celoživotní hodnotu. Efektivní retence je základem dlouhodobého úspěchu a my víme, jak na to.

DATA

Datový sklad

Budoucnost všech dat je v cloudu a v jednom velkém skladu, odkud se dá realizovat pohodlná distribuce do všech potřebných míst a systémů. Nechte si představit, jak by to mohlo posunout zrovna vaší společnost! Centralizace dat umožňuje lepší analýzu, rychlejší rozhodování a efektivnější provoz. Vstupte s námi do budoucnosti datového managementu a využijte plný potenciál vašich informací.

Chcete podobné řešení? Ozvěte se nám!